Bedava Oyunlar

Hilal Pasiyans

Solitaire oyunu

Hilal pasiyans

Hilal Pasiyans Değerlendirme: 5/10

Hilal pasiyans oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu ücretsiz çevrimiçi oyunda biz Pasiyans farklı türde tanıtmak. Kurulu orta kesiminde artan ve bazı diğerleri azalan uygun kartlar yerleştirerek edilmelidir. Ama kenarları sizi merkez höyükler için ihtiyacınız kartlarını almak için, azalan yanı sıra artan aynı takımdan kartları yığını olabilir. Bu basit Pasiyans ile yapmanız oldukça ne bilmiyorum zaman bu kez, eğlenceli uzun bir zaman harcamak.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 31494 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1243 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 82 görüşlerine göre

OYNAMAK
31494 kez oynandı
Hilal Pasiyans

Onlar efsanevi Mayın Tarlası gibi Windows 95 gibi bazı işletim sistemleri, serbest bırakıldığında önceden geldi Pasiyans kart oyunu, bilgisayarda oynanan olabilir ilk oyunlardan biridir.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Hilal Pasiyans adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Hilal Pasiyans adlandırılan ücretsiz bu Solitaire flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Hilal Pasiyans adlı ücretsiz bir oyun ve Solitaire ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Hilal Pasiyans bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Solitaire en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Hilal Pasiyans adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Hilal Pasiyans
GERI

Solitaire en çok oynanan oyunlar

Geleneksel Pasyans OYUN ►

Geleneksel pasyans

3
10 üzerinden 3 - 11642 oy

298593
kez oynandı

Bu ücretsiz online oyun bilgisayarınıza geleneksel pasyans getiriyor. Tek kişilik bir oyun. Gördüğünüz kartı bir yüz kartları birkaç yığınları var. Bu destede uygun olan ilk dört kazık, en kartları yere sahip. Sen bir ile başlar ve kartların değerinin numaraları ile artan kadar çalışmak, kralın kartı ile bitirmek zorunda.Oyunun amacı üst yığınları oyundan tüm ka ...

Tek Taş OYUN ►

Tek taş

3
10 üzerinden 3 - 846 oy

85816
kez oynandı

Bu ücretsiz online oyun solitaire bilgisayarınıza geri hayat verir. Bu kez ölü öldürmek için, bir solitaire oyunu almak ve eğlenmek. Sırayla kartları yere sahip. Bu ve benzeri daha sonra iki, üç, as ile başlamak gerekir. Kart güverte rakamları ile düzen ve biter tüm sayıları koyun. Sayılarla harfleri sıralama bir oyun.Kartları zaten çok ve ihtiyacınız kartları görmek gitmek kartları kaldırarak gitme ...

Komik Tek Taş OYUN ►

Komik tek taş

5
10 üzerinden 5 - 1304 oy

19608
kez oynandı

Bir tek taş oynamaktan hoşlanırlar. it için, burayı ve yerinden istediğiniz kartları sürükleyin.