Bedava Oyunlar

Tek Taş

Solitaire oyunu

Tek taş

Tek Taş Değerlendirme: 3/10

Tek taş oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu ücretsiz online oyun solitaire bilgisayarınıza geri hayat verir. Bu kez ölü öldürmek için, bir solitaire oyunu almak ve eğlenmek. Sırayla kartları yere sahip. Bu ve benzeri daha sonra iki, üç, as ile başlamak gerekir. Kart güverte rakamları ile düzen ve biter tüm sayıları koyun. Sayılarla harfleri sıralama bir oyun.Kartları zaten çok ve ihtiyacınız kartları görmek gitmek kartları kaldırarak gitmek zorunda. Bir solitaire kart oyunu Internet üzerinden bilgisayarda tek başına oynamak için.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 85812 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 269 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 3.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Değerlendirme kullanıcıdan 846 görüşlerine göre

OYNAMAK
85812 kez oynandı
Tek Taş

Eğer doğru sırayla tüm kartları yere sahip Solitaire kart oyunu. Bir veya as en düşük değeri ile başlayan yerde güverte tüm kulüpleri koymak zorunda. Daha sonra artan sırada size kartları Tüm yığınları bırakana kadar tüm kartları koymak zorunda. Tek kişilik bir oyundur. Strateji hizmetinizdedir bütün numaraları sahip olmak için açık olan kazık gelen tüm olası kartları ücretsiz kırmaktır. Ekranda boş bırakarak, hepsi ile kart dört yığınları yapabilirsiniz eğer oyunu kazanmak.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Tek Taş adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Tek Taş adlandırılan ücretsiz bu Solitaire flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Tek Taş adlı ücretsiz bir oyun ve Solitaire ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Tek Taş bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Solitaire en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Tek Taş adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Tek Taş
GERI

Solitaire en çok oynanan oyunlar

Geleneksel Pasyans OYUN ►

Geleneksel pasyans

3
10 üzerinden 3 - 11642 oy

298585
kez oynandı

Bu ücretsiz online oyun bilgisayarınıza geleneksel pasyans getiriyor. Tek kişilik bir oyun. Gördüğünüz kartı bir yüz kartları birkaç yığınları var. Bu destede uygun olan ilk dört kazık, en kartları yere sahip. Sen bir ile başlar ve kartların değerinin numaraları ile artan kadar çalışmak, kralın kartı ile bitirmek zorunda.Oyunun amacı üst yığınları oyundan tüm ka ...

Hilal Pasiyans OYUN ►

Hilal pasiyans

5
10 üzerinden 5 - 82 oy

31494
kez oynandı

Bu ücretsiz çevrimiçi oyunda biz Pasiyans farklı türde tanıtmak. Kurulu orta kesiminde artan ve bazı diğerleri azalan uygun kartlar yerleştirerek edilmelidir. Ama kenarları sizi merkez höyükler için ihtiyacınız kartlarını almak için, azalan yanı sıra artan aynı takımdan kartları yığını olabilir. Bu basit Pasiyans ile yapmanız oldukça ne bilmiyorum zaman bu kez, eğlenceli uzun bir zam ...

Komik Tek Taş OYUN ►

Komik tek taş

5
10 üzerinden 5 - 1304 oy

19608
kez oynandı

Bir tek taş oynamaktan hoşlanırlar. it için, burayı ve yerinden istediğiniz kartları sürükleyin.