Bedava Oyunlar

Futbol Takımı

Spor oyunu

Futbol takımı

Futbol Takımı Değerlendirme: 4/10

Futbol takımı oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Futbol oynamak için bilgisayarınızda futbol bir oyun oynamak, sahada oyuncu hareket için fareyi taşımak için var, ya da atlamak ve başka bir oyuncu için topu taşımak için farenin sol tuşuna tıklayın boşluk çubuğuna basın zorunda kalesine topu tekmelemek. Tüm oyuncular sonra gidecek topu ile çok hızlı olmak zorunda. Çok hızlı bir oyun, ama çok zorluk yok çünkü, diğer takımın oyuncuları ve bunu kendiniz çıkarmayın kadar çalışır topu çalabilir.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 6991 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 2989 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 4.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Değerlendirme kullanıcıdan 150 görüşlerine göre

OYNAMAK
6991 kez oynandı
Futbol Takımı

Futbol ya da futbol küresel bir top ile onbir oyuncu iki takım arasında oynanan bir takım sporudur. Ekibinizin mavi giymiş ve bilgisayara karşı oynamak olduğu bir oyun kırmızı giyer. Bu topu tutmak ve takım oyuncuları için geçmek zorunda. Topu çalmak için başka bir futbol takımı bu oyuncuları deneyin. Ticari eğer kazanmak fare ve daha fazla gol ile tıklayarak hedefi atın. Eğer futbol sever misiniz?Spor çok sağlıklı olduğunu ve bu dünyanın en popüler spor. Düşman tarafından takip alan üzerinde yarış ve hedefe kalkmak ve bir gol.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Futbol Takımı adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Futbol Takımı adlandırılan ücretsiz bu Spor flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Futbol Takımı adlı ücretsiz bir oyun ve Spor ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Futbol Takımı bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Spor en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Futbol Takımı adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Futbol Takımı
GERI

Spor en çok oynanan oyunlar

Hentbol, son dakika OYUN ►

Hentbol, son dakika

5
10 üzerinden 5 - 11742 oy

81232
kez oynandı

Fransız ekibi İrlanda, sadece bir dakika bırakarak, sen puanı için son dakika sahip kaybediyor, gerektiğinde gol sayısını. Oyuncu taşımak için fare kullanmak etti.

Köpekbalığı sörf OYUN ►

Köpekbalığı sörf

6
10 üzerinden 6 - 4628 oy

67091
kez oynandı

Sörf gibi mi? Bu oyunu olarak, köpekbalığı ve anothers engeller arasında sörf şunlardır: lastik sesi, cankurtaran malzemesi, tehlikeli dalgalar ... Bu oyun Çince Çince içinde. Talimatlar: ve boşluk çubuğuna atlamak için hareket etmek için ok tuşlarını kullanın.

Plaj Voleybolu OYUN ►

Plaj voleybolu

5
10 üzerinden 5 - 4456 oy

54099
kez oynandı

Plaj voleybolu Olimpiyat oyunu. Bu plaj arkadaş bulunmaktadır. Bir plaj voleybolu maç oynayabilirsiniz. Oyun Çince Çince içinde. Talimatlar: atlama ve top atmak fare kullanın.