Bedava Oyunlar

Top Vurmak

Spor oyunu

Top vurmak

Top Vurmak Değerlendirme: 4/10

Top vurmak oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Eğer futbol sever misiniz? Eğer iyi bir spor var mı? Bu oyunda o paraları ulaşana kadar top ile onu yenmek zorunda. Paralar havada ve her belirli bir değeri vardır. Eğer topu bir para birimi dokunursanız, değeri tam size göre. Kaldırarak geri düştüğünde topa tıklayın fareyi kullanın. Bir ok topu atmak için gidiyoruz hangi yönde, bu paralar için düz gitmek çok yönünü ayarlamak için hareket edebilir gösterir. Tek bir oyunda avı edebiliyoruz kaç jeton görmek için.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 7596 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3211 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 4.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Değerlendirme kullanıcıdan 20 görüşlerine göre

OYNAMAK
7596 kez oynandı
Top Vurmak

Sporseverler için futbol oyunu. Sporcular mümkün olduğu kadar çok para almak için bu kişiyle oynayabilirsiniz. Bu paraları ulaşmak ve para değer almak için topu kontrol iyi olması gerekir. Paralar, havada yüksek olan daha fazla değer ve bunları yok ve kazanmak için onlara dokunmak zorunda. Bu beceri ve kontrol bir oyun, her şeyi fare ile yapılır, tıklayın ve serbest yönünü kontrol dayanmaktadır. Futbol birçok oyuncu topu kontrol ve diğer oyuncular hedefe almak ve bir gol kaçınarak zorunda olduğu bir spordur. Daha fazla gol oyun işareti kazanır.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Top Vurmak adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Top Vurmak adlandırılan ücretsiz bu Spor flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Top Vurmak adlı ücretsiz bir oyun ve Spor ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Top Vurmak bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Spor en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Top Vurmak adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Top Vurmak
GERI

Spor en çok oynanan oyunlar

Hentbol, son dakika OYUN ►

Hentbol, son dakika

5
10 üzerinden 5 - 11742 oy

82016
kez oynandı

Fransız ekibi İrlanda, sadece bir dakika bırakarak, sen puanı için son dakika sahip kaybediyor, gerektiğinde gol sayısını. Oyuncu taşımak için fare kullanmak etti.

Köpekbalığı sörf OYUN ►

Köpekbalığı sörf

6
10 üzerinden 6 - 4628 oy

67891
kez oynandı

Sörf gibi mi? Bu oyunu olarak, köpekbalığı ve anothers engeller arasında sörf şunlardır: lastik sesi, cankurtaran malzemesi, tehlikeli dalgalar ... Bu oyun Çince Çince içinde. Talimatlar: ve boşluk çubuğuna atlamak için hareket etmek için ok tuşlarını kullanın.

Plaj Voleybolu OYUN ►

Plaj voleybolu

5
10 üzerinden 5 - 4456 oy

54766
kez oynandı

Plaj voleybolu Olimpiyat oyunu. Bu plaj arkadaş bulunmaktadır. Bir plaj voleybolu maç oynayabilirsiniz. Oyun Çince Çince içinde. Talimatlar: atlama ve top atmak fare kullanın.