Bedava Oyunlar

Galaktik Kadrosu

Yıldız Savaşları oyunu

Galaktik Kadrosu

Galaktik Kadrosu Değerlendirme: 6/10

Galaktik Kadrosu oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu oyunda savunma isyancı Galaktik İmparatorluk'un savaşan bir parçasıdır. Bu ünlü Yıldız Savaşları film farklı bölümlerinde mücadele seçebilirsiniz. Battle Yavin, epizodun VI, Battle Hoth, bölüm V veya Battle Endor, Bölüm VI. Her bölümde, film seti, size Imperial savaşçıları karşı çekmeniz gerekecektir, Ölüm Yıldızı ve X-Wing başka İmparatorluk güçlerinin taret, ekranda amacınız göreceksiniz.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 32431 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 565 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 2052 görüşlerine göre

OYNAMAK
32431 kez oynandı
Galaktik Kadrosu

Birlikteki isyancı emperyal güçler, galaktik imparatorluk, ölüm yıldız,

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Galaktik Kadrosu adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Galaktik Kadrosu adlandırılan ücretsiz bu Yıldız Savaşları flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Galaktik Kadrosu adlı ücretsiz bir oyun ve Yıldız Savaşları ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Galaktik Kadrosu bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Yıldız Savaşları en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Galaktik Kadrosu adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Galaktik Kadrosu
GERI

Yıldız Savaşları en çok oynanan oyunlar

Yıldız Savaşları İmparatorluğu\'nun Yenilgisi OYUN ►

Yıldız Savaşları İmparatorluğu'nun Yenilgisi

6
10 üzerinden 6 - 5908 oy

79474
kez oynandı

Bu oyunda size Darth Vader, Stormtroopers, Darth Maul ve hatta imparator kendisi, İmparator Palpatine yenmek için kılıcını kullanmak zorunda. Film serisi Star Wars tüm kötü adamlar öldürmek için kılıcı kullanın. Sahnede görünür ve kılıcını öldürmek kimin kötü üzerinde fare ile tıklayın. Fare ile hız ve çeviklik bir oyun. Karakterler sadece bir saniye görünür ve tek bir tıklama ile onları ...

Işın Kılıcı Mücadele OYUN ►

Işın Kılıcı Mücadele

5
10 üzerinden 5 - 5132 oy

67242
kez oynandı

Işın kılıcıfight başlayacaktır. Birini bu iki klasik karakter Jedi Star Wars Obi Wan Kenobi ve Anakin Skywalker, ardından kazanmak için saldırır. Basın \"A\" ve \"D\" saldırmak. Ve sen boşluk özel saldırı kullanmak için basın tüm enerji varsa.

Yıldız Savaşları Uzay Savaşı OYUN ►

Yıldız Savaşları Uzay Savaşı

5
10 üzerinden 5 - 3408 oy

48925
kez oynandı

Rekabet android savaşçıların gemilere karşı. yakalamak nesneler, kırmızı mavi ve sarı hayatı kazanmaya veya saldırı geliştirmek. fareyi hareket ettirin. tıklama ile ateş etmek.