Bedava Oyunlar

Yıldız Savaşları İmparatorluğu'nun Yenilgisi

Yıldız Savaşları oyunu

Yıldız Savaşları İmparatorluğu'nun Yenilgisi

Yıldız Savaşları İmparatorluğu\'nun Yenilgisi Değerlendirme: 6/10

Yıldız Savaşları İmparatorluğu'nun Yenilgisi oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu oyunda size Darth Vader, Stormtroopers, Darth Maul ve hatta imparator kendisi, İmparator Palpatine yenmek için kılıcını kullanmak zorunda. Film serisi Star Wars tüm kötü adamlar öldürmek için kılıcı kullanın. Sahnede görünür ve kılıcını öldürmek kimin kötü üzerinde fare ile tıklayın. Fare ile hız ve çeviklik bir oyun. Karakterler sadece bir saniye görünür ve tek bir tıklama ile onları öldürmek zorunda.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 79788 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 165 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 5908 görüşlerine göre

OYNAMAK
79788 kez oynandı
Yıldız Savaşları İmparatorluğu'nun Yenilgisi

Oyunun silah ışın kılıcı olduğunu. Siz ekrandaki tüm düşmanları için bir darbe öldürmek zorunda. Tüm kötüleri öldürmek için fare ile çok hızlı olmak zorunda. Görünen karakterler tüm filmler Star Wars vardır. Bir an için görünür ve fare ile onlara gitmek zorunda ve vurdu. Onlar da silah taşımak ama bunları kullanmak için hiçbir zaman var.Senaryo filmlerden biri alınır. Bu sahne oynanır nerede bir uzay aracı veya endüstriyel alandır.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Yıldız Savaşları İmparatorluğu'nun Yenilgisi adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Yıldız Savaşları İmparatorluğu'nun Yenilgisi adlandırılan ücretsiz bu Yıldız Savaşları flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Yıldız Savaşları İmparatorluğu'nun Yenilgisi adlı ücretsiz bir oyun ve Yıldız Savaşları ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Yıldız Savaşları İmparatorluğu'nun Yenilgisi bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Yıldız Savaşları en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Yıldız Savaşları İmparatorluğu'nun Yenilgisi adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Yıldız Savaşları İmparatorluğu\'nun Yenilgisi
GERI

Yıldız Savaşları en çok oynanan oyunlar

Işın Kılıcı Mücadele OYUN ►

Işın Kılıcı Mücadele

5
10 üzerinden 5 - 5132 oy

67546
kez oynandı

Işın kılıcıfight başlayacaktır. Birini bu iki klasik karakter Jedi Star Wars Obi Wan Kenobi ve Anakin Skywalker, ardından kazanmak için saldırır. Basın \"A\" ve \"D\" saldırmak. Ve sen boşluk özel saldırı kullanmak için basın tüm enerji varsa.

Yıldız Savaşları Uzay Savaşı OYUN ►

Yıldız Savaşları Uzay Savaşı

5
10 üzerinden 5 - 3408 oy

49255
kez oynandı

Rekabet android savaşçıların gemilere karşı. yakalamak nesneler, kırmızı mavi ve sarı hayatı kazanmaya veya saldırı geliştirmek. fareyi hareket ettirin. tıklama ile ateş etmek.

Yıldız Savaşları jedi OYUN ►

Yıldız Savaşları jedi

4
10 üzerinden 4 - 2426 oy

37936
kez oynandı

Luke Skywalker bir Jedi Şövalyesi olmak istiyor, test küresel bir robot ve bir Işın kılıcı ile. Tıklama bir küre o jedi yakın bulunmamakta.