Bedava Oyunlar

Hacker savunma kuleleri

Strateji oyunu

Hacker savunma kuleleri

Hacker savunma kuleleri Değerlendirme: 10/10

Hacker savunma kuleleri oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu kule savunma oyunu fütüristik bir tarzda ayarlanır. İlk olarak, hedefleri en fazla sayıda, her dalga ulaşmak için stratejik kuleleri koymanız gerekir. Ayrıca daha büyük bir savunma gücü olması farklı silah ile kuleleri donatabilirsiniz.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 6316 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3686 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 10.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Değerlendirme kullanıcıdan 2 görüşlerine göre

OYNAMAK
6316 kez oynandı
Hacker savunma kuleleri

Bu oyunun dinamikleri görünen düşman dalgaları durdurmak için yolun marjları üzerinde kuleleri yerleştirmektir. Düşmanın her tür kendi savunma, kendi hız ve saldırı gücü bakımından farklıdır. Sen Sıra kuleleri stratejik gerekir.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Hacker savunma kuleleri adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Hacker savunma kuleleri adlandırılan ücretsiz bu Strateji flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Hacker savunma kuleleri adlı ücretsiz bir oyun ve Strateji ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Hacker savunma kuleleri bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Strateji en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Hacker savunma kuleleri adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Hacker savunma kuleleri
GERI

Strateji en çok oynanan oyunlar

Arayış Hazine ve sikkelerinin OYUN ►

Arayış hazine ve sikkelerinin

5
10 üzerinden 5 - 3242 oy

37975
kez oynandı

Ekran ve tuzak mayınları sizin tarafta da sizin hazine ve para Gizle. Önce düşman senin bulmak Sen düşman bir hazine ve para bulmak gerekir. Eğer düşman bir hazine bulmak, ama, fazla zamana sahip olursunuz eğer onun tuzakların bulmak, size döner kaybedersiniz. Play Oyun. Oyun Disney.co.uk Oyunlar gelir.

Astrum Savunma OYUN ►

Astrum savunma

6
10 üzerinden 6 - 2614 oy

36916
kez oynandı

Astrum uranyum üst sınıf depozito bir gezegen, ana ticaret kaynaktır. Sen saldırı gelen gezegeni korumak zorundadır! Fareni oyna ve eğlenin!

Patlayıcı Mücevher OYUN ►

Patlayıcı mücevher

3
10 üzerinden 3 - 1560 oy

20404
kez oynandı

bu bağımlılık oyunda aynı renk ve farklı renk taşlar ezilme yok önlemek Mücevher imha etmek zorundasınız. Fareyi yerini gidin. Bu maç farklı renklerde üç Mücevher ezilmiş var kaybedersiniz.