Bedava Oyunlar

Tetris

Tetris oyunları oyna

Tetris Oyunları

Tetris Oyunları bir şey yüklerken veya indirirken olmadan, web sitemizde her gün eğlenmek böylece. Sizin çevrimiçi eğlence ve eğlence alanı.

Tetris bedava oyunlar

Gönder!
Oylamak!
Paylaş!
Delicious
Önerilen tetris oyunu

Çin Bölgeler Tetris

 Çin bölgeler tetris oyunu OYUN ►

çince bölgelerin tetris klasik tetris oyununun birlik ve Çin coğrafyası hakkındaki bilgisidir. Ok tuşları ile bölgeler yerini ve espas tuşu ile döndürün. Size zorluk 3 seviyeleri var.

Tetris ücretsiz oynamak için bedava oyunlar, türk ve tetris ücretsiz flash oyunlar her gün yeni oyunlar oynamak için

Tetris oyunları

Tetris yeni

Tetris

Oynat ücretsiz ile ilgili Türkçe Online Oyunlar. Ücretsiz online Tetris oynayın. Tetris geometrik adet ekranın üst kısmında göründüğü bir oyundur. Parçalar düşüyor hatları yaptı. Nesne ekranın alt mümkün olan tüm parçaları uygun etmektir. Onlar daha fazla ilgi daha pozisyonda yerleştirilmesini düştüğünde parçaları açmak. Sen altındaki sekmeleri satır yapmak zorunda. Eğer Sekmeler arasında herhangi bir boşluk kalmadan arka arkaya tamamlarsanız, tüm satır kaybolur. Flash oyunları Tetris İspanyolca oynatmak için. Yapmanız gereken sürece mümkün kazanmak için ekranı temizlemek edilir. Mümkün olduğu kadar uzun oyunu kazanmak için boş bir ekran ile dayanıklıdır.

tetris Bedava Oyunlar ücretsiz tetris flash oyunlar oynamak için gerçekten komik. Bu kategori bu fiş düzensiz şekilleri uygun olduğu bir bulmaca oyunudur. oyun, dünyada popüler tüm oyun konsolları ve pc işletim sistemleri, yanı sıra grafik hesap makineleri, cep telefonları, taşınabilir medya oynatıcılar ve pda'lar gibi multimedya cihazlar için kullanılabilir. tüm zamanların en iyi oyun ödülünü vardır. tetris adet polyomino denilen düzensiz şekiller var. geometrik şekiller düşer ve sekmeler arasında boşluk vardır, böylece uygun bir zamanda her parça yere sahip. mümkün olduğunca uzun süre karşı. uzun süre oynamak o kadar zorlaşır fişleri için oyun alır daha fazla hız düşer. sovyetler birliği'nde oluşturulan bir oyun olduğu tüm ülkelerde çok popüler hale geldi. ile ilgilidir. Burada tetris bedava oyunlar bilgisayarınıza herhangi bir şey yüklemeniz veya yüklemek zorunda kalmadan Türkçe olarak oynamak bulacaksınız, bizim içeriğini% 100 güvenilir değildir. Yeni tetris her gün ve çocuklar için en iyi oyunları güncellenir oyunlar. tetris bilgisayarınızdan kullanabilir ve arkadaşlarınızla ve Facebook, Twitter veya Google Plus gibi sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz, günlük ücretsiz oyunlar ve video oyunları.