Bedava Oyunlar

Tetriz

Tetris oyunu

Tetriz

Tetriz Değerlendirme: 6/10

Tetriz oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Daha basit bir versiyonu klasik tetris oyunu. Oyunun amacı cips hareket ve ok tuşları ile çevirerek, şekilleri manipüle etmektir. Oyunun amacı boşluk ile yatay bir çizgi oluşturmaktır. Yatay bir çizgi tamamlandığında, bu hat kaybolur ve uzay oyun serbest bırakarak ve böylece daha kolay yeni parçalar yerleştirmek için yapım, bir konum aşağı yukarıda tüm parçaları. Adet giderek düşüyor sen oynuyor uzun hızlandırır. Adet ekranın üst kısmındaki oyun alanı dışında yığılı zaman oyun sona erer.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 75964 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 174 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 7680 görüşlerine göre

OYNAMAK
75964 kez oynandı
Tetriz

Eğer fiş olası tüm hatları tamamlamak için sahip olduğu klasik tetris. Parçalar düzensiz geometrik formlar ekranın üst görünür. Eğer birbirine uygun en ilgi pozisyonda koymak zorunda. Ekranda oyun alanı yok ve serbest bırakmak için onlar için alt parçaları ile satırları olun. Oyunun amacı size adet ekranı dolduracak olmasıdır. Adet ulaşırsanız üst oyun kaybettik. İnsanların çekici yıl alır bir çok bağımlılık ve eğlenceli bir oyun. Bu her yerde oynayabileceği basit bir oyundur.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Tetriz adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Tetriz adlandırılan ücretsiz bu Tetris flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Tetriz adlı ücretsiz bir oyun ve Tetris ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Tetriz bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Tetris en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Tetriz adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Tetriz
GERI

Tetris en çok oynanan oyunlar

mücevher Tetris OYUN ►

Mücevher tetris

4
10 üzerinden 4 - 5638 oy

93647
kez oynandı

Tetris bir bükülme ile! Bloklar olarak eşleştirin Mücevher olarak bunları sırayla için yok için 3 veya aynı rengin daha grupları oluşturmak ve oyun alanını temizleyin! Talimatlar: ve yukarı ok tuşuna onları döndürmek için blok yerleştirmek için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın.

Startris OYUN ►

Startris

4
10 üzerinden 4 - 2258 oy

35943
kez oynandı

En bulmaca oyun klasik bir Startris eşsiz değişimi. Amaç döndürmek ve onları temizlemek için tam satır yapmak ve bu oyun alanı doldurur önlemek düşen blokları yer. Eğer içeren bir satır oluşturmak bu tahsil edilecektir yıldız. Döndür ve tam satırları uzaklıktadır temizlenmiş olur oluşturmak için blok yerleştirin. Topladığımız yeterli yıldız önce zaman bir s ...

Renk Tetris OYUN ►

Renk tetris

5
10 üzerinden 5 - 3608 oy

25027
kez oynandı

Bir klasik Tetris oyunları kaçak Tv tarafından yürütülen remake Kullanmak gerekir: sol ok sağa, yukarı ok düşen blokları ve aşağı ok döndürmek için blok daha hızlı ve P duraklatmak için tuşuna düşme yapmak blokları taşımak için bloklar, sağ ok sola hareket ettirmek için.