Bedava Oyunlar

Bir Hat 5 Toplar

Top oyunu

Bir hat 5 toplar

Bir Hat 5 Toplar Değerlendirme: 6/10

Bir hat 5 toplar oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu oyunda farklı renklerdeki topları, ve böylece aynı renk 5 veya daha fazla topu düz bir çizgi olarak, böylece topları imha edilecek bağlı olan topları taşımak zorunda. Bu çizgiler, dikey yatay ya da çapraz. Her hareket sonra, yeni topları oluşturulacak. , oyunu, eğer tüm kurulu topları ile doldurulur kaybedersiniz.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 515081 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 14 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 25162 görüşlerine göre

OYNAMAK
515081 kez oynandı
Bir Hat 5 Toplar

bulmaca, top, renkleri, top, bağlı

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Bir Hat 5 Toplar adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Bir Hat 5 Toplar adlandırılan ücretsiz bu Top flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Bir Hat 5 Toplar adlı ücretsiz bir oyun ve Top ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Bir Hat 5 Toplar bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Top en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Bir Hat 5 Toplar adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Bir Hat 5 Toplar
GERI

Top en çok oynanan oyunlar

Tetris Renkli Toplar ve OYUN ►

Tetris renkli toplar ve

4
10 üzerinden 4 - 23336 oy

312980
kez oynandı

Bu oyun Tetris gibi, fakat renk topları ile. Her zaman, 3 top görünür ve gruba bırakarak önce yığmak için topları veya taşıma döndürebilirsiniz. Ne zaman aynı renk 4 veya daha fazla topu bağlandığınızda, topları imha edilecek. Bu topları kararsız kalırsanız, bu zor ve oyun daha zor olduğunu tahmin için toplar ve pozisyonlar yaparken aşağı rulo olacaktır. Sağ ve sol ok t ...

İkiz Toplar OYUN ►

İkiz toplar

6
10 üzerinden 6 - 4602 oy

50072
kez oynandı

Bu oyunun konusu tüm topları çiftleri bir satır kullanarak bu bağlantı yok etmektir. Top bir çifti, ve aynı renk olmalıdır çizgi daha iki kez daha bükmeyin gerekir. Bu çifti bulmak için ancak oyunun özü zor değil onları bulmak olarak hemen, tüm hızı ile ilgili bulunmaktadır.

Renk çapraz OYUN ►

Renk çapraz

4
10 üzerinden 4 - 2926 oy

29578
kez oynandı

Size renklerle oynamayı sever misiniz? Peki burada şans's! Renk Haç ile, kendi yetenek testi ve aynı zamanda biraz eğlenelim. Talimatlar: oyun için farenizi kullanın. Sol klik ve çapraz sürükleyin bu hareket. Bu renkli topları toplayın. Mor topları toplamak değil cross kırmızı bölümünü kullanın vb kırmızı top, mavi topları için mavi toplamak mı.