Bedava Oyunlar

İkiz Toplar

Top oyunu

İkiz toplar

İkiz Toplar Değerlendirme: 6/10

İkiz toplar oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu oyunun konusu tüm topları çiftleri bir satır kullanarak bu bağlantı yok etmektir. Top bir çifti, ve aynı renk olmalıdır çizgi daha iki kez daha bükmeyin gerekir. Bu çifti bulmak için ancak oyunun özü zor değil onları bulmak olarak hemen, tüm hızı ile ilgili bulunmaktadır.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 50071 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 337 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 4602 görüşlerine göre

OYNAMAK
50071 kez oynandı
İkiz Toplar

top, boncuklar bağlı, boncuklar eşittir, renkli toplar, aynı renk, hızlı bulma

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın İkiz Toplar adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde İkiz Toplar adlandırılan ücretsiz bu Top flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco İkiz Toplar adlı ücretsiz bir oyun ve Top ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun İkiz Toplar bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Top en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz İkiz Toplar adlı bir online oyun ve video oyunudur.

İkiz Toplar
GERI

Top en çok oynanan oyunlar

Bir Hat 5 Toplar OYUN ►

Bir hat 5 toplar

6
10 üzerinden 6 - 25162 oy

515066
kez oynandı

Bu oyunda farklı renklerdeki topları, ve böylece aynı renk 5 veya daha fazla topu düz bir çizgi olarak, böylece topları imha edilecek bağlı olan topları taşımak zorunda. Bu çizgiler, dikey yatay ya da çapraz. Her hareket sonra, yeni topları oluşturulacak. , oyunu, eğer tüm kurulu topları ile doldurulur kaybedersiniz.

Tetris Renkli Toplar ve OYUN ►

Tetris renkli toplar ve

4
10 üzerinden 4 - 23336 oy

312976
kez oynandı

Bu oyun Tetris gibi, fakat renk topları ile. Her zaman, 3 top görünür ve gruba bırakarak önce yığmak için topları veya taşıma döndürebilirsiniz. Ne zaman aynı renk 4 veya daha fazla topu bağlandığınızda, topları imha edilecek. Bu topları kararsız kalırsanız, bu zor ve oyun daha zor olduğunu tahmin için toplar ve pozisyonlar yaparken aşağı rulo olacaktır. Sağ ve sol ok t ...

Renk çapraz OYUN ►

Renk çapraz

4
10 üzerinden 4 - 2926 oy

29578
kez oynandı

Size renklerle oynamayı sever misiniz? Peki burada şans's! Renk Haç ile, kendi yetenek testi ve aynı zamanda biraz eğlenelim. Talimatlar: oyun için farenizi kullanın. Sol klik ve çapraz sürükleyin bu hareket. Bu renkli topları toplayın. Mor topları toplamak değil cross kırmızı bölümünü kullanın vb kırmızı top, mavi topları için mavi toplamak mı.