Bedava Oyunlar

Küçük Kabarcıklar

Top oyunu

Küçük kabarcıklar

Küçük Kabarcıklar Değerlendirme: 1/10

Küçük kabarcıklar oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu oyunda, bu renkler kabarcıklar büyümeye vermez ve patlama kaçınmak gerekir. Bu kabarcıklar büyümek değil önlemek için, var tıklayın sol tuşuna fare ile büyümek değil yapmak istediğim kabarcık için. Çünkü tıkladığınızda bir baloncuk bu bitişik kabarcıklar büyüyor göreceksiniz dikkatli olun. Fareyi ekranda kaydırarak hareket ettirin. Bu maç altı kabarcıkları patlamış var kaybedersiniz.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 8691 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 2119 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 1.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
1

Değerlendirme kullanıcıdan 390 görüşlerine göre

OYNAMAK
8691 kez oynandı
Küçük Kabarcıklar

kabarcıklar, burst, renkler,

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Küçük Kabarcıklar adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Küçük Kabarcıklar adlandırılan ücretsiz bu Top flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Küçük Kabarcıklar adlı ücretsiz bir oyun ve Top ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Küçük Kabarcıklar bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Top en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Küçük Kabarcıklar adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Küçük Kabarcıklar
GERI

Top en çok oynanan oyunlar

Bir Hat 5 Toplar OYUN ►

Bir hat 5 toplar

6
10 üzerinden 6 - 25202 oy

517697
kez oynandı

Bu oyunda farklı renklerdeki topları, ve böylece aynı renk 5 veya daha fazla topu düz bir çizgi olarak, böylece topları imha edilecek bağlı olan topları taşımak zorunda. Bu çizgiler, dikey yatay ya da çapraz. Her hareket sonra, yeni topları oluşturulacak. , oyunu, eğer tüm kurulu topları ile doldurulur kaybedersiniz.

Tetris Renkli Toplar ve OYUN ►

Tetris renkli toplar ve

4
10 üzerinden 4 - 23336 oy

313290
kez oynandı

Bu oyun Tetris gibi, fakat renk topları ile. Her zaman, 3 top görünür ve gruba bırakarak önce yığmak için topları veya taşıma döndürebilirsiniz. Ne zaman aynı renk 4 veya daha fazla topu bağlandığınızda, topları imha edilecek. Bu topları kararsız kalırsanız, bu zor ve oyun daha zor olduğunu tahmin için toplar ve pozisyonlar yaparken aşağı rulo olacaktır. Sağ ve sol ok t ...

İkiz Toplar OYUN ►

İkiz toplar

6
10 üzerinden 6 - 4602 oy

50296
kez oynandı

Bu oyunun konusu tüm topları çiftleri bir satır kullanarak bu bağlantı yok etmektir. Top bir çifti, ve aynı renk olmalıdır çizgi daha iki kez daha bükmeyin gerekir. Bu çifti bulmak için ancak oyunun özü zor değil onları bulmak olarak hemen, tüm hızı ile ilgili bulunmaktadır.