Bedava Oyunlar

Patlayıcı Topları

Top oyunu

Patlayıcı topları

Patlayıcı Topları Değerlendirme: 5/10

Patlayıcı topları oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu oyunda, bir mavi top oynamak ve yeşil topları yakalamak zorundayız, kırmızı top kaçınarak sen maç kırmızı bir topu yakalamak kaybetmek çünkü. Bir sonraki seviyeye size yeşil topları yakalamak geçmektedir. Bir sonraki aşamaya daha zor olacaktır. Fareyi ekranda kaydırarak hareket ettirin.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 16611 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1073 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 1254 görüşlerine göre

OYNAMAK
16611 kez oynandı
Patlayıcı Topları

topları, yakalamaya ilerleyin

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Patlayıcı Topları adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Patlayıcı Topları adlandırılan ücretsiz bu Top flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Patlayıcı Topları adlı ücretsiz bir oyun ve Top ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Patlayıcı Topları bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Top en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Patlayıcı Topları adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Patlayıcı Topları
GERI

Top en çok oynanan oyunlar

Bir Hat 5 Toplar OYUN ►

Bir hat 5 toplar

6
10 üzerinden 6 - 25152 oy

513081
kez oynandı

Bu oyunda farklı renklerdeki topları, ve böylece aynı renk 5 veya daha fazla topu düz bir çizgi olarak, böylece topları imha edilecek bağlı olan topları taşımak zorunda. Bu çizgiler, dikey yatay ya da çapraz. Her hareket sonra, yeni topları oluşturulacak. , oyunu, eğer tüm kurulu topları ile doldurulur kaybedersiniz.

Tetris Renkli Toplar ve OYUN ►

Tetris renkli toplar ve

4
10 üzerinden 4 - 23336 oy

312678
kez oynandı

Bu oyun Tetris gibi, fakat renk topları ile. Her zaman, 3 top görünür ve gruba bırakarak önce yığmak için topları veya taşıma döndürebilirsiniz. Ne zaman aynı renk 4 veya daha fazla topu bağlandığınızda, topları imha edilecek. Bu topları kararsız kalırsanız, bu zor ve oyun daha zor olduğunu tahmin için toplar ve pozisyonlar yaparken aşağı rulo olacaktır. Sağ ve sol ok t ...

İkiz Toplar OYUN ►

İkiz toplar

6
10 üzerinden 6 - 4602 oy

49928
kez oynandı

Bu oyunun konusu tüm topları çiftleri bir satır kullanarak bu bağlantı yok etmektir. Top bir çifti, ve aynı renk olmalıdır çizgi daha iki kez daha bükmeyin gerekir. Bu çifti bulmak için ancak oyunun özü zor değil onları bulmak olarak hemen, tüm hızı ile ilgili bulunmaktadır.