Bedava Oyunlar

Optimus Başbakan Trafo

Transformers oyunu

Optimus Başbakan Trafo

Optimus Başbakan Trafo Değerlendirme: 5/10

Optimus Başbakan Trafo oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu ücretsiz çevrimiçi oyun Optimus başbakan kontrol altına almak ve tüm nesneleri toplamak için zaman tuşları yukarı ve aşağı tuşlarını kullanarak uzay gemisi, kamyon veya robot haline dönüştürmek. Bu sizin refleksleri netleştirmek zorunda basit ama eğlenceli bir flaş oyunu.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 34311 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 521 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 984 görüşlerine göre

OYNAMAK
34311 kez oynandı
Optimus Başbakan Trafo

optimus asal oyun, trafo, autobot oyun,

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Optimus Başbakan Trafo adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Optimus Başbakan Trafo adlandırılan ücretsiz bu Transformers flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Optimus Başbakan Trafo adlı ücretsiz bir oyun ve Transformers ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Optimus Başbakan Trafo bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Transformers en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Optimus Başbakan Trafo adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Optimus Başbakan Trafo
GERI

Transformers en çok oynanan oyunlar

Transformatörleri: Kaymak Zeka Oyunları OYUN ►

Transformatörleri: Kaymak Zeka Oyunları

5
10 üzerinden 5 - 5206 oy

77584
kez oynandı

Bu oyunda, sen Transformatörleri bir kaymak Zeka oyunları yapmak zorunda. Zeka oyunları bu tür yapmak için, parçaların sayısını seçmek için, ekranın yukarı kısmında görünen numaralar tıklayarak vardır. Bu Zeka oyunları yapmak için, size fare ile tıklayarak taşıyabilirsiniz parçalar yerinden gerekiyor. Transformatörleri çizgi roman, çizgi film ve film kapsayacak şekilde genişletilmiştir ...

Transformatörleri: İkisi Arasındaki Yedi Fark Görüntüler OYUN ►

Transformatörleri: İkisi Arasındaki Yedi Fark Görüntüler

5
10 üzerinden 5 - 5276 oy

64901
kez oynandı

Bu oyunda, sen film Transformers iki resim arasındaki yedi fark bulmak için, fare ile görüntünün farklı eleman tıklayarak vardır. Sen yedi farklılıkları bulmak için iki dakika var. Sen yedi farkı bulun düzey geçmek ve ne zaman iki dakika boyunca yedi farklı bulmuyorum kaybedersiniz. Transformatörleri transformatörler oyuncak çizgi dayalı bir aksiyon filmi vardır.

Transformatörler Dekupaj OYUN ►

Transformatörler Dekupaj

4
10 üzerinden 4 - 1180 oy

23615
kez oynandı

Zevk film transformatörlerin bu Dekupaj yapım. Bu Dekupaj kırk dokuz adet içerir. Dekupaj tamamlamak için, tıklayın ve fare onlara uygun olan parçaları sürükleyin.