Bedava Oyunlar

Martinik Plaj Dekupaj

Yapboz oyunu

Martinik Plaj Dekupaj

Martinik Plaj Dekupaj Değerlendirme: 5/10

Martinik Plaj Dekupaj oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu oyunda Martinique adasında sahilde bir resim bir bulmaca yapmak zorunda. Bu ada Karayip Denizi yer almaktadır Fransa bir bölge. Bu Karayipler'de bir turizm cennetidir. Bir parça seçmek için tıklayın gerekir ve seçilen parçası taşımak istiyorsanız size uygun yere yerleştirmek için fareyi sürükleyin. Eğer iki parça katılmak zaman, ayarı otomatik olduğunu unutmayın. Eğer oyun çözmeye yardımcı olmak için tam bir resim görebilirsiniz. Bu ada resimdeki gibi, güzel plajları vardır. Bu Fransız için ünlü bir turistik yer.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 9918 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1809 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 318 görüşlerine göre

OYNAMAK
9918 kez oynandı
Martinik Plaj Dekupaj

Martinik Karayip Denizi'nde volkanik kökenli bir adadır. Bu Fransa'ya ait bir bölge, o Fransızca konuşuyor ve Avrupa Birliği'nin bir parçasıdır. Bu oyunda bir plaj bir resim var ve bölüme ayrılmıştır. Bu parçaları her biri için doğru yeri bulmak gerekir. Oyunun amacı resmi tamamlamak ve tüm görmektir. Sen beyaz kum ve palmiye ağaçları ile plaj güzel bir manzara göreceksiniz. Bulmaca bu parçaların çok sayıda olduğu için, zor oldukça entelektüel bir sorundur. Çok zor bir oyun, bu yüzden her deneyim gelişmeler olmadığını görmek için tekrar yapmadan önce zaman bir kez yapmak ve ölçmek tavsiye ederiz.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Martinik Plaj Dekupaj adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Martinik Plaj Dekupaj adlandırılan ücretsiz bu Yapboz flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Martinik Plaj Dekupaj adlı ücretsiz bir oyun ve Yapboz ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Martinik Plaj Dekupaj bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Yapboz en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Martinik Plaj Dekupaj adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Martinik Plaj Dekupaj
GERI

Yapboz en çok oynanan oyunlar

Cinderella parçalı OYUN ►

Cinderella parçalı

6
10 üzerinden 6 - 9244 oy

64366
kez oynandı

Klasik sindirella ile 49 renkli parçalar halinde bulmaca eğlenceli parçalı. Sürükle ve onları uygun şekilde parçaları bırakın.

Çocuklar Için Yapboz OYUN ►

Çocuklar Için Yapboz

5
10 üzerinden 5 - 6092 oy

34203
kez oynandı

Bunu yapmak çok kolay çocuklar için bir puzzle çünkü. Bu çok düşük bir zorluk vardır. Sadece 9 adettir. Bu yeniden oluşturmak dönmek için kolaydır. Biz Çocuğunuza tek başına yapalım öneririz. Resimde biz Barbie bebek bakın. Bu kızların favori bebek biridir, bu yüzden bu fotoğrafı ile oynuyor gibi. Çok basit olacak yeniden, bu yüzden tekrar tekrar yapabilirsiniz. Bu aktivite, çocuklar için uyarlanmışt ...