Bedava Oyunlar

Bejeweled Renkli Bloklar

Zeka oyunları oyunu

Bejeweled renkli bloklar

Bejeweled Renkli Bloklar Değerlendirme: 5/10

Bejeweled renkli bloklar oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Renk blokları kontrol için fareyi kullanın. Kazanmak için tüm Karoların ortadan kaldırmak için çalışın. Farenin sol düğmesini tıklayın almak ve Karoların düşüş nereye istersen. Maç renkleri! Menünün ilk seçeneği çalmak için kullanın.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 52174 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 309 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 3598 görüşlerine göre

OYNAMAK
52174 kez oynandı
Bejeweled Renkli Bloklar

, bejeweled blok, renk, karo maç, renk

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Bejeweled Renkli Bloklar adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Bejeweled Renkli Bloklar adlandırılan ücretsiz bu Zeka Oyunları flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Bejeweled Renkli Bloklar adlı ücretsiz bir oyun ve Zeka Oyunları ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Bejeweled Renkli Bloklar bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Zeka Oyunları en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Bejeweled Renkli Bloklar adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Bejeweled Renkli Bloklar
GERI

Zeka oyunları en çok oynanan oyunlar

Bulmaca parça parça Simpsonlar OYUN ►

Bulmaca parça parça simpsonlar

3
10 üzerinden 3 - 11426 oy

108802
kez oynandı

Bir düğmeye basarak bir parça yerleştirilir gibi görünüyor, ve hangi bir puzzlesonraki parça var itin. Eğlenceli televizyonçılgın animasyon serisi (Simpsonlar) kahramanları bu bulmacayı çözmek zorunda. Bulmacayı tamamlamak içinparça yerleştirmek gerekir veparça koyduğunuzdabilgisayar söyler, kırmızı düğmesine tıklayın ve yerleştirmek nereye bakmak gerekirgörüntünün yeni bir parçası görü ...

Renk Zinciri OYUN ►

Renk zinciri

6
10 üzerinden 6 - 4636 oy

52761
kez oynandı

Tıklayın eşleşen renkler onları temizlemek için - siz tüm tablo açık olabilir? Kullanım bomba eğer takılıyorum. Uzun renk zinciri, bu puan daha yüksek! Talimatlar: tıklayın bunları kaldırmak için blok renkli, yüksek puanlar için renk uzun zincirler olun. Yok bir 3x3 tablo için bomba kullanın. Kontrol Programı: Yangın: farenin sol ve hareket: fare.

Göğüs itici OYUN ►

Göğüs itici

5
10 üzerinden 5 - 5724 oy

43102
kez oynandı

Kullanım ok tuşları, işçinin hareket ve göğüsler itin. Hangi sarı kareler işaretlenir ve doğru yerlerde, tüm göğüsler itme gerekir. Talimatlar: işçi hareketi ve göğüsler bas ok tuşlarını kullanın.