Bedava Oyunlar

En iyi oyunlar

En çok oynanan 10 oyun

Internet üzerinde en çok oynanan oyunlar

Çoğu Internet üzerinde En güzel ücretsiz Oyun net Yukarı Bedava Oyunlar oluşturmak için oynanan oyunlar. Bu Internet üzerinde en iyi oyunlar sıralamasında, daha fazla kez oynanmış oyunlar. Sitemiz ağı tüm dünya üzerinde mevcut ve biz gerçek veriler ile bizim üst oluşturmak, böylece her gün ziyaretçi ve katılımcılar binlerce var. Bizim içeriği ücretsiz ve aslında en yaygın olanları şunlardır tüm Windows işletim sistemi bilgisayarlar için uygundur çünkü Burada, en popüler içerikleri ve daha fazla kişi kendi bilgisayarlarında yüklü olanlardır. Oyunların ve oy ile bu sıralamada katılın, derecelendirme ve sosyal ağlar üzerindeki oyunlar paylaşım hem de.

En güzel ücretsiz oyunları

Internet üzerinde en fazla oynanan oyundur:

Gönder!
Oylamak!
Paylaş!
Delicious
Geleneksel pasyans OYUN ►

(Solitaire)

268900 kez oynandı !
3

Bu ücretsiz online oyun bilgisayarınıza geleneksel pasyans getiriyor. Tek kişilik bir oyun. Gördüğünüz kartı bir yüz kartları birkaç yığınları var. Bu destede uygun olan ilk dört kazık, en kartları yere sahip. Sen bir ile başlar ve kartların değerinin numaraları ile artan kadar çalışmak, kralın kartı ile bitirmek zorunda.Oyunun amacı üst yığınları oyundan tüm kartları yerleştirmektir. Ekranda kartları biterse sen oyunu kazanmak. Ve emin sadece biraz eğlenmek.

Bir hat 5 toplar OYUN ►

(Top)

492925 kez oynandı !
6

Bu oyunda farklı renklerdeki topları, ve böylece aynı renk 5 veya daha fazla topu düz bir çizgi olarak, böylece topları imha edilecek bağlı olan topları taşımak zorunda. Bu çizgiler, dikey yatay ya da çapraz. Her hareket sonra, yeni topları oluşturulacak. , oyunu, eğer tüm kurulu topları ile doldurulur kaybedersiniz.

Tek taş OYUN ►

(Solitaire)

79147 kez oynandı !
3

Bu ücretsiz online oyun solitaire bilgisayarınıza geri hayat verir. Bu kez ölü öldürmek için, bir solitaire oyunu almak ve eğlenmek. Sırayla kartları yere sahip. Bu ve benzeri daha sonra iki, üç, as ile başlamak gerekir. Kart güverte rakamları ile düzen ve biter tüm sayıları koyun. Sayılarla harfleri sıralama bir oyun.Kartları zaten çok ve ihtiyacınız kartları görmek gitmek kartları kaldırarak gitmek zorunda. Bir solitaire kart oyunu Internet üzerinden bilgisayarda tek başına oynamak için.

Renk topları OYUN ►

(Noel)

1233342 kez oynandı !
5

Eğer Noel ağacınınaynı renkteki toplarıgrubu yok etmek zorunda Noel oyunu benziyoruz. Eğer yeterli puan alırsanızgrubudaha büyük, onun yıkımı ile puan daha fazla puan, sizebir sonraki seviyeye geçirdi. Senaynı renk ve böylecetopları üzerine düşen sahip topları grupları kaldırmak gerekir. Amaçbir sonraki seviyeye taşımak içinekrandaki tümtopları ortadan kaldırmak için çalışmaktır. Gruplar her hareketi ile daha fazla puan kazanmak için mümkün olduğunca büyük olduğunu sahipsiniz.

Hilal pasiyans OYUN ►

(Solitaire)

26348 kez oynandı !
5

Bu ücretsiz çevrimiçi oyunda biz Pasiyans farklı türde tanıtmak. Kurulu orta kesiminde artan ve bazı diğerleri azalan uygun kartlar yerleştirerek edilmelidir. Ama kenarları sizi merkez höyükler için ihtiyacınız kartlarını almak için, azalan yanı sıra artan aynı takımdan kartları yığını olabilir. Bu basit Pasiyans ile yapmanız oldukça ne bilmiyorum zaman bu kez, eğlenceli uzun bir zaman harcamak.

Crash team racing OYUN ►

(Araba Yarış)

73075 kez oynandı !
7

Popüler Crash Team Racing, 1999 yılı bir PlayStation video oyun bir flash versiyonu ile büyük bir çevrimiçi Crash Bandicoot oyunu,. Şimdi Crash Bandicoot ve arkadaşları ile çılgın yarış keyfini çıkarabilirsiniz. Sadece rakibinizin kazanma, elinizden gelen go-kart en iyi sürücü ve ilk etapta ulaşmak için ok tuşlarını kullanmak zorunda. Eğer motor ve araba isterseniz, biz web sitesini tavsiye ederiz: Oto Kiralama Ucuz fiyatları ile en iyi otomobiller için.

Suduko diyagonal olarak OYUN ►

(Sudoku)

74442 kez oynandı !
4

1 ile kareler doldurun - 9 aşağıdaki kurallara göre: 1. Her bir satır veya sütun veya çapraz içindeki sayılar 2 tekrar etmemelidir. Her 3x3 grup içindeki sayılar (kalın çizgiler ile) tekrar etmemelidir çevrili

Simpsonlar Kulesi OYUN ►

(Simpsons)

131605 kez oynandı !
5

Simpsonlar bu bağımlılık oyunda. Tıkladığınızda bir görüntü olan tıklandığında yanına başka bir aynı imaja sahip olması için fareyi. Bir kez tıkladığınızda, aşağı gidecek başka bir görüntü veya kule düşecek. Nihai amaç herhangi bir görüntü olmadan kalmaktır.

Klasik kabarcıklar OYUN ►

(Top)

16170 kez oynandı !
3

Bu oyunda yavaş yavaş aşağı hareket topları bir tablo var. Aynı renkteki 3 veya daha fazla topu grup oluşturarak onları yok etmek için topları ateş gerekir. Onlar seni yok olanları altında ise farklı renklerdeki toplar da aşağı düşecek. Onlar kapalı çıkma ve diğer topları yok böylece Bazen duvara topları ateş gerekebilir. Onlar ekranın alt ulaşmadan önce tüm topları yok edemezsiniz, kaybedersiniz.

Ekleme 10 zuma için OYUN ►

(Matematik)

302072 kez oynandı !
1

Bu oyunda onları üzerinde numaralar ile topları satırları olacaktır. , Hatta yeni top eklemek için topları ateş edebilirsiniz. Eğer top size ve yanındaki topları ateş 10, bu topları imha edilecek ekleyin. Ayrıca tek bir top ile aynı sayılı topları bir grup zarar görebilir. Ne zaman bir sonraki seviyeye devam tüm topları yok. Eğer top, o zaman oyunu kaybedersiniz delik ulaşır. Bazen bu ekranda görünen para olacak, bu topu bir süre için düzenlenmiş bir renk almak için para atmak, bir daha kolay olacaktır. Çekim için çekim ve tıklama yönünü kontrol etmek için fareyi kullanın. Ayrıca top ve ateş arasında bir sonraki topu atmak için değiş tokuş etmek için boşluk çubuğuna basabilirsiniz.