Bedava Oyunlar

En iyi oyunlar

En çok oynanan 10 oyun

Internet üzerinde en çok oynanan oyunlar

Çoğu Internet üzerinde En güzel ücretsiz Oyun net Yukarı Bedava Oyunlar oluşturmak için oynanan oyunlar. Bu Internet üzerinde en iyi oyunlar sıralamasında, daha fazla kez oynanmış oyunlar. Sitemiz ağı tüm dünya üzerinde mevcut ve biz gerçek veriler ile bizim üst oluşturmak, böylece her gün ziyaretçi ve katılımcılar binlerce var. Bizim içeriği ücretsiz ve aslında en yaygın olanları şunlardır tüm Windows işletim sistemi bilgisayarlar için uygundur çünkü Burada, en popüler içerikleri ve daha fazla kişi kendi bilgisayarlarında yüklü olanlardır. Oyunların ve oy ile bu sıralamada katılın, derecelendirme ve sosyal ağlar üzerindeki oyunlar paylaşım hem de.

En güzel ücretsiz oyunları

Internet üzerinde en fazla oynanan oyundur:

Gönder!
Oylamak!
Paylaş!
Delicious
Geleneksel pasyans OYUN ►

(Solitaire)

295543 kez oynandı !
3

Bu ücretsiz online oyun bilgisayarınıza geleneksel pasyans getiriyor. Tek kişilik bir oyun. Gördüğünüz kartı bir yüz kartları birkaç yığınları var. Bu destede uygun olan ilk dört kazık, en kartları yere sahip. Sen bir ile başlar ve kartların değerinin numaraları ile artan kadar çalışmak, kralın kartı ile bitirmek zorunda.Oyunun amacı üst yığınları oyundan tüm kartları yerleştirmektir. Ekranda kartları biterse sen oyunu kazanmak. Ve emin sadece biraz eğlenmek.

Bir hat 5 toplar OYUN ►

(Top)

513081 kez oynandı !
6

Bu oyunda farklı renklerdeki topları, ve böylece aynı renk 5 veya daha fazla topu düz bir çizgi olarak, böylece topları imha edilecek bağlı olan topları taşımak zorunda. Bu çizgiler, dikey yatay ya da çapraz. Her hareket sonra, yeni topları oluşturulacak. , oyunu, eğer tüm kurulu topları ile doldurulur kaybedersiniz.

Tek taş OYUN ►

(Solitaire)

85229 kez oynandı !
3

Bu ücretsiz online oyun solitaire bilgisayarınıza geri hayat verir. Bu kez ölü öldürmek için, bir solitaire oyunu almak ve eğlenmek. Sırayla kartları yere sahip. Bu ve benzeri daha sonra iki, üç, as ile başlamak gerekir. Kart güverte rakamları ile düzen ve biter tüm sayıları koyun. Sayılarla harfleri sıralama bir oyun.Kartları zaten çok ve ihtiyacınız kartları görmek gitmek kartları kaldırarak gitmek zorunda. Bir solitaire kart oyunu Internet üzerinden bilgisayarda tek başına oynamak için.

Renk topları OYUN ►

(Noel)

1238875 kez oynandı !
5

Eğer Noel ağacınınaynı renkteki toplarıgrubu yok etmek zorunda Noel oyunu benziyoruz. Eğer yeterli puan alırsanızgrubudaha büyük, onun yıkımı ile puan daha fazla puan, sizebir sonraki seviyeye geçirdi. Senaynı renk ve böylecetopları üzerine düşen sahip topları grupları kaldırmak gerekir. Amaçbir sonraki seviyeye taşımak içinekrandaki tümtopları ortadan kaldırmak için çalışmaktır. Gruplar her hareketi ile daha fazla puan kazanmak için mümkün olduğunca büyük olduğunu sahipsiniz.

Hilal pasiyans OYUN ►

(Solitaire)

30986 kez oynandı !
5

Bu ücretsiz çevrimiçi oyunda biz Pasiyans farklı türde tanıtmak. Kurulu orta kesiminde artan ve bazı diğerleri azalan uygun kartlar yerleştirerek edilmelidir. Ama kenarları sizi merkez höyükler için ihtiyacınız kartlarını almak için, azalan yanı sıra artan aynı takımdan kartları yığını olabilir. Bu basit Pasiyans ile yapmanız oldukça ne bilmiyorum zaman bu kez, eğlenceli uzun bir zaman harcamak.

Suduko diyagonal olarak OYUN ►

(Sudoku)

77688 kez oynandı !
4

1 ile kareler doldurun - 9 aşağıdaki kurallara göre: 1. Her bir satır veya sütun veya çapraz içindeki sayılar 2 tekrar etmemelidir. Her 3x3 grup içindeki sayılar (kalın çizgiler ile) tekrar etmemelidir çevrili

Şehir bul OYUN ►

(Coğrafya)

122127 kez oynandı !
6

Dünya Coğrafya Bildiğim ne kadar var? Bu ilginç oyun olarak coğrafya ve yeteneklerinizi kanıtlayabilirim. Düzeyleri ilerlemek için test cevap olacaktır. Bu şehir bu oyun anlatır bulmak zorundadır. Londra, Zagreb'den veya Kampala in Uganda ... Oyun size nasıl harita size kapatma göre puan verecek. Bu birçok coğrafya öğrenmek için eğlenceli bir oyun.

Crash team racing OYUN ►

(Araba Yarış)

75567 kez oynandı !
7

Popüler Crash Team Racing, 1999 yılı bir PlayStation video oyun bir flash versiyonu ile büyük bir çevrimiçi Crash Bandicoot oyunu,. Şimdi Crash Bandicoot ve arkadaşları ile çılgın yarış keyfini çıkarabilirsiniz. Sadece rakibinizin kazanma, elinizden gelen go-kart en iyi sürücü ve ilk etapta ulaşmak için ok tuşlarını kullanmak zorunda. Eğer motor ve araba isterseniz, biz web sitesini tavsiye ederiz: Oto Kiralama Ucuz fiyatları ile en iyi otomobiller için.

Yılbaşı ağacı aydınlat OYUN ►

(Noel)

18774 kez oynandı !
5

Tüm ampuller seferde yanar, böylece elektrik devresini tamamlamak için kablo parçaları ve ampuller için konektörler döndürmek zorunda ücretsiz çevrimiçi eğlenceli bir oyun zeka ve beceri. Eğer en yüksek puanı almak istediğinizde oynayabilirsiniz, oyun sonunda kayıt olabilirsiniz.

Bulmaca Tom ve Jerry: fare karşı kedi OYUN ►

(Tom ve Jerry)

57608 kez oynandı !
6

Bu oyunda, Tom ve Jerry bir bulmaca yapmak zorunda. Bunu yapmak için,parça seçmek vetaş taşımak içinfareyi hareket ettirmek içinsol fare tuşu ileparça üzerine tıklayın. Eğer başka bir parçası ayarlamak zamanayarı otomatik olacak. Tümparçalarıbütün resmi görmek için geri almak için birbirleri ile uyum yapmak zorunda. Bulmacaçizgi dizi Tom ve Jerry bir resmi vardır. Resimdekedi Tom bir kürek ilefare Jerry vurmak üzeredir. Fare evinduvarında onun fare deliğe kaçar.